آموزش تحریف یک تصویر با فیلتر Liquify

فیلتر Liquify در واقع تکنیک فعل و انفعالی و سرگرم‌ کننده‌ای است که به شما امکان می‌دهد پیکسل‌های یک تصویر را تحت فشار قرار داده، آنها را لک لک کنید یا حالت سیال در آنها ایجاد کنید. حسی که ایجاد می‌شود همانند حالتی است که از ابزار نقاشی انگشت استفاده می‌کنید. البته اندازه قلم و فشار وارده را می‌توانید در هنگام کار کردن تغییر دهید به هر اندازه ای که دوست دارید.


ادامه خبر

آیکون های فانتزی - Icon Cool Packاین مجموعه شامل 20 آیکون فانتزی با فرمت Ai  است. با توجه به وکتور بودن این آیکون ها براحتی قادرید در تمامی طرح های چاپی خود از آنها استفاده نمایید و جلوه زیبایی به طراحی های خود بدهید.
آیکون ها یکی دیگر از اجزا مهم طراحی می باشد که علاوه بر طراحان و گرافیست ها، برنامه نویسان و طراحان وب نیز با آن سر و کار داشته و معمولا به دنبال نرم افزار هایی جهت ساخت آیکون یا آیکون زیبا جهت انجام طراحی و استفاده در پروژه های خود می گردند.

ادامه خبر

آموزش نحوه افزودن بافت

بافت یا Texture سطح تصویر را مشخص و برجسته می‌کند. این افکت یک افکت گرافیکی جهانی شده است و در فتوشاپ نیز نقشه‌ها و طرح‌های بافتی ارائه شده است که شبیه سنگ‌ریزه‌ها، پارچه‌های کرباس، بوم و پرده نقاشی یا دیگر سطوح می‌باشد. برای اِعمال فیلتر Texture می‌توانید یک سطح را انتخاب کرده و سپس مسیر نور و اندازه بافت را تعیین کنید و این نکته که اندازه بافت ها مهم است.


ادامه خبر

دانلود اشکال متنوع جذاب و جدید شماره چهار 99 - Bits Shapes 04

مجموعه فوق که شامل 99 شکل متنوع و کاربردی بافت و شکل تزینی در محیط فتوشاپ با فرمت csh می باشد. طراحان می توانند از این اشکال زیبا در هر ابعادی که نیاز دارند بدون آنکه افت کیفیت داشته باشند، در طراحی های خود بهره ببرند.

ادامه خبر

آموزش ایجاد بافت خش دار

در تصاویر دیجیتالی، noise به الگو و طرح نقاشی نقطه نقطه و زبری اشاره دارد که برای ایجاد حس گرافیکی در یک تصویر استفاده می‌شود که بسیار زیبا و جالب است. خَش یا Noise اغلب در هنگامی مورد استفاده قرار می‌گیرد که تصویر محوی برای شروع در اختیار دارید که با فیلترهای استاندارد فتوشاپ نمی‌توانید به نتیجه مناسبی برسید. در این مورد ممکن است افکت ایجاد شده در هنگام افزودن noise را بپسندید و نمای گرافیکی برای تصویر ایجاد کنید و کمبود دقت تصویر را بپوشانید.


---
ادامه خبر

کلکسیون آیکون های حرفه ای شماره یک - Pro Icon 01


مجموعه فوق کلکسیونی از آیکون های زیبا و جذاب می باشد و همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید شامل آیکون هایی با سبک طراحی فانتزی بوده و فرمت همگی وکتور و در نرم افزار ایلستراتور براحتی قادرید از آنها استفاده کنید.
اگر تاکنون با نرم افزار ایلوستریتور سرو کار نداشته اید توصیه می کنیم با این نرم افزار قدرتمند آشنا و از ابزار و توانایی های این نرم افزار جهت انجام طراحی هایی حرفه ای تر بهره ببرید، برای آموزش ایلوستریتو می توانید به قسمت آموزش این نرم افزار مراجعه و از آموزش های رایگان این قسمت از سایت لذت ببرید.

ادامه خبر

دانلود اشکال ترکیبی شماره دو 140 - Mixed Shapes 02

دانلود اشکال ترکیبی شماره دو 140 - Mixed Shapes 02

شما کاربران گرامی شاهد سری دوم از اشکال ترکیبی مدرن و انتزاعی با فرمت csh می باشید. طراحان می تواننند از این اشکال خطی در هر ابعادی که نیاز دارند بهره ببرند بدون آنکه افت کیفیت داشته باشند.

ادامه خبر

آموزش استفاده از Filter Gallery

Filter Gallery به شما این امکان را می‌دهد که ترکیبی از چند فیلتر Artistic را در یک رابط گرافیکی قابل تغییر مرور کنید. این گالری امکان ترکیب تمامی چهل و هشت افکت فیلتر را به همراه کنترل کاملی بر روی تنظیمات و متغیرهای آنها به شما می‌دهد. همچنین پیش‌نمایش کاملاً به روز رسانی شده‌ای که نتایج اعمال فیلترها را بلافاصله اعمال می‌کند و شما می توانید آن را مشاهده کنید.


ادامه خبر